Февраль 2018
Март 2018
Апрель 2018
Май 2018
Июнь 2018
Июль 2018
Август 2018
Сентябрь 2018
Октябрь 2018
Ноябрь 2018
Декабрь 2018
Январь 2019
Февраль 2019
Март 2019Апрель 2019Май 2019Июнь 2019Июль 2019Август 2019Сентябрь 2019
1234567891011121314151617
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Поиск города

Ничего не найдено

Влада Житомира збирається звернутися до ДАБІ щодо призупинення будівництва багатоповерхівки вулиці Герої Крут

07
На засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 4 серпня прийшли жителі будинків на вулиці Герої Крут, які обурюються будівництвом дев`ятиповерхового житлового будинку. На їх думку, забудова не відповідає будівельним нормам та може зруйнувати старі будинки. Члени виконавчого комітету дорікнули жителям, що ті й самі порушили закон побудувавши гаражі. Люди свою провину визнали та запропонували компроміс. «У минулому році ми приходили до пана Сухомлина, і він дав наказ припинити тимчасово забудову. У червні цього року сесія поновила їм договір оренди. Ми даємо слово: якщо припинять забудову – ми приберемо гаражі та за свої кошти будуємо дитячій майданчик», – говорить жителька вулиці Герої Крут Світлана. Зрештою виконком знайшов законне рішення, як врегулювати ситуацію, та підтримав людей. «Пропоную підтримати пропозиція Півоварової Світлани: доручити профільному заступнику та керівнику робочої групи звернутися до обласної ДАБІ (Державної архітектурно-будівельної інспекції – ред.)», – говорить заступник міського голови Марія Місюрова. Після прийняття рішення сварка між жителями вулиці Герої Крут та представниками забудовника продовжилася у коридорі. Один з представників забудовника намагався довести людям, що вони дотримуються усіх норм будівництва. «Отримані документи законним шляхом. Ми не почали проводити там якісь роботи, ми проводили лише світло та почистили земельну ділянку від сміття. Сьогодні ми з вами не межуємо, у нас витримані усі норми ДБН», – запевнив представник забудовника. Місцеві жителі у свою чергу розповіли, що задоволені рішенням виконкому, а будівництво багатоповерхівки саме на цій території підтримувати не будуть. «Будівництво буде в 10 метрів від моїх ділянок та менш ніж в 20 метрах від садочка. Там і так вже насичено людьми, що нема де яблуку впасти. Є багато територій, де можна будуватися. Чого сьогодні не слухати людей заради одного забудовника?», – обурюється жителька вулиці Героїв Крут Анна. Нагадаємо, 8 липня люди протестували проти зведення дев’ятиповерхівки на земельній ділянці, що на вулиці Героїв Крут, 51. Як повідомляв Житомир.info, на засідання 4 вересня виконком затвердив план заходів святкування Дня Житомира у 2019 році. Житомир.info


Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Жители Херсона активно присоединились к всеукраинскому маршу в защиту животных

Прогноз погоды на 14 сентября: не забудьте взять с собой зонтик

Прогноз погоди на 16 вересня: холодна осінь відступить на короткий час

МАЗ ищет партнеров по обслуживанию спецтехники в Украине

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.

Загрузка...
Любая страна – это люди, а не только политика и власть. Украина – не исключение! Слово каждого – важно именно сегодня и сей час, ведь время - не повторится никогда! Сделаем нашу с Вами страну – круче, богаче, лучше, вместе и уже сегодня! Для нас – важен каждый человек и каждая секунда. Мы делаем живые новости каждый час, в новом современном формате, ежесекундно, вместе с Вами! News-Life – живые новости по-русски из регионов в прямом эфире. Добавить Вашу новость без модерации и цензуры на Ньюс-Лайф (в любом городе Украины) можно мгновенно – здесь и сейчас.