Добавить новость
Персональные новости
Українські новини

Юрія Дяченка настільки переповнює українство, що біль Нації розриває йому душу – Олег Володарський (відео)

Поиск города

Ничего не найдено

На курортах України встановлюється спекотна суха погода

028
На українському узбережжі Чорного та Азовського морів на цьому тижні встановиться найсприятливіша погода для тих, хто любить пляжний відпочинок (за статистикою охочих провести відпустку біля моря 60%). У середу й четвер ще пройдуть місцями дощі. Але до кінця поточного робочого тижня на зміну циклону прийде антициклон, на морських курортах України стане жарко, до +31 С вдень. Найдовше дощова погода протримається у Криму, на річках Криму збережеться несприятлива гідрологічна обстановка. В Азовському морі температура води біля узбережжя вище +26 С. Чорне море прогріється менше, температура води біля узбережжя до +23,7 С. У Карпатах на цьому тижні денна температура повітря буде від помірної +24 С в Ужгороді. 7 липня відзначається один з найвідоміших літніх свят - Івана Купала. Купайло - слов'янський міфологічний персонаж, бог літнього сонця та покровитель кохання. Схоже свято, пов'язане з серединою літа, є й в поляків - sobotka, у словенців - kresu den (вогненний день), у болгар - Яновден. Язичницька сутність свята, містичність давала наснагу для багатьох творів, найвідоміші з яких: Лесі Українки. Чорноморські курорти України З 8 липня на чорноморському узбережжі очікується спекотна малохмарна погода, за прогнозом Sinoptik.ua повітря прогріється до +31 С. Вітер північний, північно-східний, слабкий до помірного. В Одесі у середу ще може пройти дощ, температура повітря вдень до +25 С. У Затоці невеликий дощ може пройти у середу, а з четверга та до кінця тижня буде без опадів, ясно, жарко +28 ...+31 С. У Залізному порту у середу та четвер вночі +20 С.Курорти Азовського моря У середу область зниженого тиску може наостанок полити дощем курорти Азовського моря. А вже з четверга антициклон подарує відпочиваючим сонячну погоду з температурою до +31 С. Східний та північно-східний вітер буде помірним, від 4 м/сек до 7 м/сек. У Бердянську 7 липня хмарно, +26 С. У Генічеську у середу та четвер хмарно, до +28 С. Курорти Карпат 7-8 липня температура повітря на курортах Карпат буде до +31 С, а з 9 липня очікується зниження на кілька градусів. На цьому тижні погода переважно суха та сонячна. В Яремче буде комфортно відпочиваючим, які не переносять спеку. Тут з вівторка по неділю буде стримане тепло +22...+24 С вночі. Наприкінці тижня можуть пройти місцями невеликі дощі. У Косино увесь тиждень жарко, +31 С, може пройти невеликий дощ. У Тростянці 7-9 липня ясно, +27...+29 С, але з'явиться хмарність, можливий невеликий дощ.

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

Загрузка...


Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я