Добавить новость

Поиск города

Ничего не найдено

Ямпіль. Підсумки тижня: смерть від COVID-19, складнощі з ремонтом доріг та сесія селищної ради

Конкурент АТБ осваивает наш рынок: какие товары из Lidl уже продают в Украине

На Сумщине полностью вакцинировано меньше 40% взрослого населения

Всем паспорта и дороги. Тезисы речи Зеленского в Раде

На Сумщині дерево впало на дитячий майданчик

Добігає до завершення третій тиждень листопада. Для ямпільчан він ознаменувався черговою смертю від коронавірусу, відтермінуванням відновлення повноцінного навчання в опорній школі та черговою сесією селищної ради.

Редакція Ямпіль.INFO спробувала проаналізувати найважливіші події тижня.

Сьома смерть від COVID-19

Коронавірус не відступає і забирає чергові людські життя. 16 листопада стало відомо про сьому смерть, що була спричинена цим небезпечним вірусом на території Ямпільської селищної ради – не стало жительки села Імшана. До того, на території громади померло двоє жителів Ямполя та Степного, по одному мешканцю Воздвиженського та Білиці.

Недорожній сезон

Погодні умови не дозволяють дорожнім службам приступити до укладки асфальтного покриття на ділянці автомобільної дороги між Білицею та Степним. Зараз там продовжуються роботи з фрезерування старого асфальтного покриття та влаштування «тіла дороги» з піщано – щебеневої суміші.   

Підготовка до зими

Селищна влада планує довірити утримання комунальних доріг у зимовий період власному комунальному підприємству. На поточному тижні для цього були придбані ковш на трактор та пристрій для посипання доріг піском. Крім того, КП «Ямпільське» був переданий автомобіль САЗ – 3507, який раніше перебував в оренді ТОВ «Водолій БС». 

Зміна управителя

Протягом поточного тижня ще три багатоквартирні будинки Ямполя офіційно відмовились від послуг МПП «Агротех», їх співвласники заявили про бажання укласти договір  з ТОВ «Водолій БС». Поповнили список три багатоквартирні будинки по вулиці Ботанічна: №3, №9 та №9А.

Сесія селищної ради

Головною політичною подією тижня, безумовно, стала п’ятнадцята сесія  селищної ради, яка відбулась в п’ятницю. Вона запам’ятається виділення фінансової допомоги у розмірі 40 тисяч гривень для сім’ї з Привокзального, що постраждала від пожежі та введенням посад діловодів, що працюватимуть в Грем’ячці, Білиці, Антонівці та Паліївці.

Продовження дистанційного навчання

Крім того, тиждень запам’ятається несвоєчасним початком навчання в Ямпільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, де в понеділок повноцінно навчались лише учні початкових класів. Батькам школярів продовження дистанційного навчання для учнів 5-11 класів пояснили низькою температурою в школі.

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle

Читайте также

В тренде на этой неделе

Конкурент АТБ осваивает наш рынок: какие товары из Lidl уже продают в Украине

На Сумщине полностью вакцинировано меньше 40% взрослого населения

Загрузка...


Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я