Добавить новость
Sponsored

Поиск города

Ничего не найдено

"Дитина була синя. Очі розплющила лише наступного дня"

033

 У новонародженої Софійки виявили низький рівень тромбоцитів. Після лікування вони повернулися в норму. Донька росла активна й енергійна. Але в 6 років їй різко погіршало. Потрапила в реанімацію. Діагноз поставити не могли. Відправили зразки її слини в Америку. Там виявили генетичну аномалію. Від постійних переливань порушилася робота печінки, серця, нирок. Її нудить. Не має імунітету, "ловить" віруси. Лікарі кажуть, потрібна пере­садка кісткового мозку, розповідає Оксана Алгаш, 42 роки, з Ямполя на Вінниччині. У її доньки 6-річної Софії виявили вроджену мутацію генів.

 Вагітність проходила добре. Аналізи були в нормі, розповідає Оксана Вікторівна. В обласний Центр матері й дитини чоловік привіз мене за два дні до пологів. Вони були важкі мучилася 7 годин. Благала, щоб мене стимулювали. Лікар наполягав: "Сама родиш". Софійка не закричала. Зробила це після кисневої маски. Дитина була синя. Очі розплющила лише наступного дня. Вони були червоні лопнули судини. Згодом у неї виявили запалення легень. А в аналізах крові були занизькі тромбоцити. Лікарі збирали консиліуми. Я зрозуміла, що з дитиною щось не те.

Софію з матір'ю перевели в відділення патології новонароджених.

 Відтоді в яких тільки лікарів не консультувалися, та ніхто не міг поставити правильний діагноз. Донька багато натерпілася. Нескінченне перебування в лікарнях, обстеження, аналізи, крапельниці. Буває, йде в маніпуляційний кабінет і вже не схлипує, але сльози ллються градом. Через слабкий імунітет не ходила в дитячий садок. Тепер запитує: "Мамо, чому я не можу ходити до школи?" Софійці стає все гірше. Їй вливають тромбоцити й еритроцити. Але вони знову різко падають. Тоді в доньки кровоточать губи, ясна, тече з носа.

Оксана Вікторівна вчитель молодших класів, її чоловік 42-річний Сергій Вікторович працює будівельником. Сім'я виховує ще 15-річну Вероніку.

 Із вересня на лікування Софійки витратили близько 250 тисяч гривень, говорить Оксана Алгаш. Нам допомагають небайдужі люди з ­усієї України. Пересадку кісткового мозку готова зробити ізраїльська клініка. Виставили рахунок на понад 219 тисяч доларів. Цю суму нам самим не зібрати, а часу зовсім мало.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк, 4149 4991 3617 5773 або 5168 7573 3863 4704 (отримувач Алгаш Оксана Вікторівна)Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Рейтинг эффективности депутатов и сенаторов 2019 от Челябинской области

Второе высшее образование в творческих вузах станет бесплатным

ГД отменила штрафы за использование нацистской символики без ее пропаганды

Пассивность

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.