Добавить новость

Поиск города

Ничего не найдено

В Ужгороді перебувають спостерігачі Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ

09

Сьогодні заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай зустрівся зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ Джорджіо Зелковічем (Італія) та Деяном Павловічем (Сербія).

Розмова за участю також перекладачки Тетяни Білоус та працівників міськради – заступника начальника управління міжнародного грантового співробітництва та інновацій Дмитра Мірошнікова, начальника відділу міжнародного співробітництва Вікторії Білас, начальника управління капітального будівництва Адама Юрка – стосувалася насамперед розвитку в Ужгороді спортивної, безпекової, туристичної інфраструктури.

Де дітям, молодим людям займатися спортом, чи безпечні для цього умови – цікавилися представники ОБСЄ. Заступник міського голови Василь Гомонай розповів про реконструкцію стадіону «Авангард», зокрема, відповідно до міжнародних стандартів, зроблено легкоатлетичне ядро, капітально відремонтовано футбольне поле, поле зі штучним покриттям. Упродовж дня там тренуються спортивні школа та секції, гуртки, а до початку робочого дня та увечері безкоштовно можуть займатися всі охочі.

До кінця року, завдяки співфінансуванню з Фонду регіонального розвитку, планується завершити капітальний ремонт басейну в Класичній гімназії. Зроблено спортивні майданчики зі штучним покриттям у школах №№ 5,7, 8,19, монтуються – в Класичній гімназії, на території між школами № 12 та №15. Незабаром завершать майданчик із поліуретановим покриттям на внутрішньоквартальній території будинку на проспекті Свободи, 20.
Повністю оновлено стадіон «Автомобіліст» – доріжки, футбольне поле, трибуни для глядачів.
У рамках проєктів громадського бюджету заплановано будівництво баскетбольних, спортивних майданчиків біля багатоповерхівок. Є сподівання, за словами Василя Васильовича, за кошти міського бюджету ще до кінця року облаштувати баскетбольний майданчик у ЗОШ №19 та мультифункціональний у школі №6 за кошти субвенції. Щодо проектів бюджету громадської ініціативи є певні юридичні складнощі, проте у бюджеті міста на наступний, 2020 рік, запевнив заступник міського голови, планується передбачати кошти, у тому числі й на реалізацію раніше не втілених проєктів.

Мета міської влади – охопити більш-менш пропорційно можливостями для безкоштовних занять, тренувань усе місто, перевага надається насамперед популярним в Ужгороді видам спорту.
Оскільки коштів міського бюджету не завжди і на все вистачає, міська влада активно працює над залученням грантів. Так, 2 проекти передбачають вдосконалення інфраструктури у двох парках – Підзамковому та Боздоському, планується створити поле для гри в петанк, скейт-парк, волейбольний майданчик. Значна увага приділяється також розвитку мобільності міста, скажімо, один із грантових проєктів передбачає реконструкцію дорожніх перетинів із додатковим мощенням для людей з вадами зору, тротуарні виїмки для людей з труднощами рухливості, буде збудовано 2 криті велосипедні стоянки та 5 парклетів, встановлять 27 камер відеонагляду. Фінансування – з фондів Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Спостерігачі ОБСЄ цікавилися також розвитком дорожньої інфраструктури, чи робляться такі проєкти спільно з обласною владою, за допомоги з державного бюджету. Їм розповіли, що цього року Фонд регіонального розвитку нещодавно виділив 20 мільйонів гривень на капітальний ремонт вулиці Юрія Гагаріна, хоча за проектною документацією це тільки близько половини від потреби лише на дорожнє покриття без заміни комунікацій.
Ішлося на зустрічі і про розвиток у місті wi-fi, інформування туристів та гостей про можливості Ужгорода. Зазначалося, що в наступному році таких інформаційних стендів із підключенням до інтернету, як на площі Поштовій, буде ще 5, їх встановлять біля вокзалу та автостанції, біля кордону тощо.

Василь Гомонай також надав відповіді на питання про вдосконалення безпеки Ужгорода – діє програма «Безпечне місто», за кошти міського бюджету і за грантовими програмами закуповуються відеокамери, до кінця року їх буде близько сотні, а з наступного року почне діяти Моніторинговий ситуативний центр. Там цілодобово чергуватимуть представники муніципальної варти, Державної служби з надзвичайних ситуацій, інші фахівці, і відслідковуватимуть, а відтак реагуватимуть на ситуацію в місті.

Илья Новиков: Двинятин, Путин и хреновый прогноз #ещенепознер (Опубликовано: 19 сент. 2019 г.)

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

"Нова Пошта" запустила авиадоставку в Херсон

Прогноз погоды на 13 октября: будет тепло и солнечно (карта)

Прогноз погоди на 14 жовтня: в Україні буде сонячно і тепло

Прогноз погоды на 12 октября: будет тепло и сухо (карта)

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.

Загрузка...
Любая страна – это люди, а не только политика и власть. Украина – не исключение! Слово каждого – важно именно сегодня и сей час, ведь время - не повторится никогда! Сделаем нашу с Вами страну – круче, богаче, лучше, вместе и уже сегодня! Для нас – важен каждый человек и каждая секунда. Мы делаем живые новости каждый час, в новом современном формате, ежесекундно, вместе с Вами! News-Life – живые новости по-русски из регионов в прямом эфире. Добавить Вашу новость без модерации и цензуры на Ньюс-Лайф (в любом городе Украины) можно мгновенно – здесь и сейчас.