Добавить новость
123ru.net временно располагается в домене ru24.net

Поиск города

Ничего не найдено

ДПСУ посилює охорону кордону з Білоруссю через спроби хасидів потрапити в Україну

09
ДПСУ посилює охорону кордону з Білоруссю через спроби хасидів потрапити в Україну
Державна прикордонна служба України посилила охорону кордону з Білоруссю через спроби хасидів потрапити на територію України попри заборону на в’їзд для усіх іноземних громадян. «Сьогодні після обіду в одному з пунктів пропуску в межах Чернігівської області фіксується прибуття груп іноземних громадян, які попри обмеження в’їзду намагаються потрапити в Україну. Нагадаємо, що прикордонники охороняють кордон з Республікою Білорусь у посиленому режимі. Метою таких заходів є недопущення будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій та запобігання незаконному проникненню в Україну груп іноземців», – зазначили у ДПСУ.   З представниками груп паломників зустрівся голова ДПСУ Сергій Дейнеко. «Він зазначив, що кожен іноземний громадянин повинен поважати закони України та правила, які регламентують перетин державного кордону. Також Голова відомства чітко наголосив на недопущенні порушення кордону іноземцями, адже вони нестимуть за це відповідальність, а прикордонники не допустять спроб порушення кордону», – мовиться у повідомленні. Зазначається, що для охорони кордону ДПСУ задіяла резерви та взаємодіє з Нацполіцією і Нацгвардією.   МВС України раніше повідомляло, що Умань для святкування юдейського Нового року Рош га-Шана цього року відвідають три тисячі паломників – порівняно з 30-40 тисячами, які були в попередні роки. Це пов’язано з пандемією COVID-19. 25 серпня в Офісі президента України повідомляли, що на прохання прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу вирішено суттєво обмежити цьогорічне паломництво хасидів до Умані для святкування Рош га-Шана – юдейського Нового року. Святкування юдейського Нового року Рош га-Шана, вже 5781-го, триватиме цього року з 18 по 20 вересня.  


Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

C понедельника в Украине новые правила карантина: основные запреты

COVID-19. «Оранжевая» столица, школьники на удаленке и что будет с выборами

Как уровень заражения перекроил карту цветных зон карантина Украины

В Украине вступило в силу новое карантинное зонирование: где усилили ограничения

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.


News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.