Добавить новость
Персональные новости

"Большая стройка" Зеленского восстановила трассу от Запорожья до Днепропетровщины

Поиск города

Ничего не найдено

КАК-КАП-КАП-РЕМОНТ. Департамент ЖКХ Запорізької облдержадміністрації шість років злочинно ремонтує водопровідні мережі у Токмаку « Хроники и Комментарии

0109

14.12.2018. Губернатор Бриль та мер Токмака Котелевич засідають з нагоди презентації проекту Перспективного плану розвитку Токмацького району та міста Токмак, зокрема реконструкції водопровідних мереж і т.д і т.п.

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКСУ м. Токмаку Запорізької області слідчі Національної поліції продовжують розслідування зловживань посадовців при проведенні капітального ремонту міських водопровідних мереж, повідомляють «Українські відомості» з посиланням на ЕДРСР.


В ході досудового розслідування встановлено, що регіональною цільовою програмою «Питна вода Запорізької області» на 2012-2020 роки, передбачалося фінансування з коштів обласного бюджету у 2015 році об`єкту: «Капітальний ремонт водопровідних мереж м. Токмак» (вул. Пролетарська вул. Леніна, вул. Володарського та вул. Карла Лібкнехта)» загальною довжиною мереж 1 395 м.п.


На виконання зазначеної програми між Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької ОДА (далі Замовник) в особі директора та ТОВ«ВБК «Перспектива» в особі директора укладено договір підряду в капітальному будівництві №16-15 від 27.07.2015 на суму 1 199 889 гривень.


Капітальний ремонт проводився упродовж 2015 року згідно з графіком, в ході якого підлягали заміні труби пластикові для подачі холодної води.


На виконання умов договору від 27.07.15 № 16-15 Генпідрядник виконав роботи на загальну суму 698 623₴, а Замовник прийняв виконані роботи на зазначену суму без зауважень щодо якості та кількості та сплатив кошти за виконані роботи в розмірі 698 623₴


В порушення умов укладеного договору водопровідні мережі в експлуатацію не введені, гідравлічні випробування водогону не проводились, водночас в акті виконаних будівельних робіт, підписаним службовими особами Департаменту ЖКГ та будівництва ЗОДА, ТОВ «ВБКПерспектива» (генеральний підрядник) і ТОВ«Катрас» (технічний нагляд замовника), відображено проведення гідравлічних випробувань водопроводу.


Кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.367 КК України.


ДОВІДКА


Стаття 367. Службова недбалість


1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, —


карається штрафом від двохсот п’ятдесяти до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Джерело статті: “https://operkor.wordpress.com/2021/04/23/как-кап-кап-ремонт-департамент-жкх-за/#more-130644”

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

60 лет назад, на корабле «Восток ЗКА №1» в космос слетали и вернулись собака Чернушка   

60 лет назад собака слетала в космос на корабле Гагарина до самого Гагарина

Под Запорожьем вор ночью ворвался в квартиру с пятью детьми и избил их отца

Під Запоріжжям злодій серед ночі вдерся до квартири з п'ятьма дітьми і побив їхнього батька

Загрузка...


Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я