Добавить новость
Октябрь 2015
Ноябрь 2015
Декабрь 2015
Январь 2016
Февраль 2016
Март 2016
Апрель 2016
Май 2016
Июнь 2016
Июль 2016
Август 2016
Сентябрь 2016
Октябрь 2016
Ноябрь 2016
Декабрь 2016
Январь 2017
Февраль 2017
Март 2017
Апрель 2017
Май 2017
Июнь 2017
Июль 2017
Август 2017
Сентябрь 2017
Октябрь 2017
Ноябрь 2017
Декабрь 2017
Январь 2018
Февраль 2018
Март 2018
Апрель 2018
Май 2018
Июнь 2018
Июль 2018
Август 2018
Сентябрь 2018
Октябрь 2018
Ноябрь 2018
Декабрь 2018
Январь 2019
Февраль 2019
Март 2019Апрель 2019Май 2019Июнь 2019Июль 2019Август 2019Сентябрь 2019Октябрь 2019Ноябрь 2019
1234567891011121314151617181920
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Поиск города

Ничего не найдено

Отець Богдан Комарницький. Я говорив зі священником, з батьком, з українцем — Олег Володарський

032
Отець Богдан Комарницький. Я говорив зі священником, з батьком, з українцем — Олег Володарський

 

Молитва до Пресвятої Богородиці на честь Її ікони «Скоропослушниця»

Преблагословенна Владичице, Приснодіво Богородице, що Бога Слово раніше всякого слова для спасіння нашого народила і благодать Його найбільше за всіх прийняла, Море Божественних дарів і чудес; завжди жива Ріка, Яка подає благодать усім, хто з вірою до Тебе прибігає! Перед Твоїм чудотворним образом припадаючи, молимось до Тебе, Всещедрої Матері Чоловіколюбного Владики: сподоби нас всещедрої милості Твоєї і прохання наші, що ми приносимо Тобі, Скоропослушнице, якомога швидше виконай на користь, утіху і спасіння кожному. Вияви, Преблага, благодать Твою на рабах Твоїх. Подай хворим зцілення і здоров’я; тим, що хвилюються — спокій; полоненим — свободу; страждаючим — утіху. Визволи, Всемилостива Владичице, кожне місто і країну від голоду, хвороби, землетрусу, потопу, вогню, меча та іншої тимчасової та вічної кари. Материнськими Своїми молитвами гнів Божий відверни. Від душевної немочі, спокус та гріхопадінь рабів Твоїх визволи. Щоб ми, перемагаючи спокуси та живучи благочестиво у цьому віці, в майбутньому сподобилися вічних благ благодаттю й чоловіколюбством Сина Твого і Бога, Якому належить всяка слава, честь і поклоніння з Безначальним Його Отцем і Пресвятим Духом нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!

 

Отець Богдан Комарницький, Митрофорний протоієрей, настоятель храму Преображення Господнього (м. Тернопіль)

Героєм цього випуску «Сповіді» став священик Богдан Комарницький. Героєм, точніше героїнею, цієї публікації стала Руда Марія, матір отця Богдана. Комарницька-Руда Марія 1925 року народження членкиня ОУН-УПА, зв’язкова, часто переносила естафети в інші села

Не можу пояснити чому. Просто так відчуває душа. Ми тривалий час кружляли неподалік від храму, не в змозі його відшукати. Більше 40 хвилин пішло у нас на те, щоб відшукати храм Преображення Господнього, хоча ми були менше ніж в кілометрі від нього.

Так буває. Буває навіть, що раптово забуваєш слова молитви, котру до того читав тисячі разів. Буває, що здавалося б пряму стежку плутає, викривляє нечистий. Забиває голову сумнівами, смутком, метушнею. Примножує страх та недовіру. Робота в нього така – нечиста. Така його суть.

І ось після довгих пошуків ми все ж таки дісталися до храму Божого, на вході до якого високий суворий чоловік запитав мене: «Ну і що ви тут хочете знімати?». Це було просте, нескладне запитання, та воно було поставлене з такою суворістю, що всередині мене щось сколихнулося, навіть, зізнаюся, збунтувалося. Гординя. Дика, невихована, дурна пиха.

Я говорив зі священником, з батьком, з українцем. Господи, як неусвідомлено та емоційно я буваю імпульсивний. І вже, здавалося б, не 15 років.

Лише згодом, поспілкувавшись з отцем Богданом я зрозумів, що за своєю суттю він людина зібрана та дисциплінована. Колишній військовий.

Син зв’язкової УПА, котрий пережив разом з матір’ю надскладні випробування. Такі люди виховані в суворості, котру диктують складні часи, проте й у великій любові. Любові до ближніх, до Бога і до України.

В очах таких дітей назавжди залишаються відголоски смутку. Та вони виростають сильними. Незламними. Вони виживають, з честю витримують життєві випробування, не втрачаючи тієї любові, котрої їх навчали з самого дитинства.

І, мабуть, не треба зображувати нашу історію трагічно. Це історія видатних перемог і нищівних поразок, історія смертей та народжень. Та головне – ми, українці, вижили. Нас не зуміли знищити попри всі намагання. І, як би складно нам не було, ми вміємо любити, цінувати та захищати свою землю.

Високий, суворий і уважний священник, побачивши, як напружено ми працюємо, пригощав нас кавою, прохолодною водою та солодощами. І було в цьому щось по-батьківськи тепле та ніжне.

Ми не зуміємо побачити нашого Батька Спасителя, та в моєму усвідомленні він суворий, уважний та люблячий. Віра в Бога повертає мене в дитинство, пробуджує в мені маленького доброго хлопчика. Я стаю дитям Матері Божої та Отця Небесного. Дитиною, котру люблять, про яку піклуються, котру ніколи не покинуть. Ось чому «Сповідь», отче Богдане! Саме тому.

Дозвольте, отче, вклонитися пам’яті Вашої матері, Комарницької-Рудої Марії Дмитрівни. Благословіть, отче, щоб ми, українці, любили і поважали одне одного. Помоліться, отче, щоб ми більше ніколи не віддали ані крихти рідної землі ворогу, і щоб наші онуки та правнуки любили свою землю та ніколи не забували про святу віру в Господа Бога.

Отець Богдан Комарницький. «СПОВІДЬ» — авторська програма Олега Володарського

Маргарита Симоньян (цитата: Как говорили в моей Краснодарской юности: "Проще - дать, чем обьяснить: почему - нет...") - прерванное интервью о Боширове с Петровым, диктатуре и фейкньюз на RT ( Ксения Собчак, новое)Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Погода радует: синоптик сделала прогноз на воскресенье

Жест доброй воли или..? Зачем Россия возвращает Украине суда-нарушители

Прогноз погоды на 19 ноября: идет резкое похолодание (карта)

Опасно для жизни: испытуемые поневоле

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.

Загрузка...
Любая страна – это люди, а не только политика и власть. Украина – не исключение! Слово каждого – важно именно сегодня и сей час, ведь время - не повторится никогда! Сделаем нашу с Вами страну – круче, богаче, лучше, вместе и уже сегодня! Для нас – важен каждый человек и каждая секунда. Мы делаем живые новости каждый час, в новом современном формате, ежесекундно, вместе с Вами! News-Life – живые новости по-русски из регионов в прямом эфире. Добавить Вашу новость без модерации и цензуры на Ньюс-Лайф (в любом городе Украины) можно мгновенно – здесь и сейчас.