Добавить новость
Персональные новости
Славутич

Покорил Долину смерти: украинский бегун переписал историю самой тяжелой гонки в мире

Поиск города

Ничего не найдено

Олега Берегового затверджено головою Вишгородської районної організації ВО “Свобода”

018
3 липня 2021 року в приміщенні Вишгородської районної ради відбулася конференція Вишгородської районної організації ВО “Свобода”. За поданням голови Київської обласної організації ВО “Свобода” Ігоря Сабія та погодженням Голови партії Олега Тягнибока, очільником Вишгородської районної організації ВО “Свобода” було затверджено керівника Іванківської районної організації, голову фракції націоналістів в Іванківській селищній раді Олега Берегового.
«ВО “Свобода” проводить реформу структури та керівного складу партії відповідно до нового адміністративно-територіяльного устрою. До нового Вишгородського району входять Вишгородська, Славутицька міські, Іванківська, Димерська, Поліська селищні та Петрівська, Пірнівська сільські об’єднані територіальні громади, отже найголовнішим питанням сьогоднішньої конференції є обрання керівника Вишгородської районної організації ВО “Свобода”. Місія новообраного лідера буде полягати у розбудові осередків цих громад. Одним із головних маркерів та показників для обрання Олега, стали результати місцевих виборів, що відбулися у жовтні минулого року, тоді “Свобода” здобула 13,75 % посівши третє місце, а Береговий, як кандидат від партії здобув друге місце з 10-ти кандидатів на посаду голови Іванківської громади», – наголосив Олег Тягнибок.
Крім обрання голови районної організації свободівці разом із Головою партії Олегом Тягнибоком обговорили перспективи та проблеми Вишгородщини та Київщини загалом, шляхи їх вирішення, плани на майбутнє.
Окремо обговорили питання кроки, які потрібні для підтримки законопроєкту 4193, зареєстрованого народним депутатом від ВО “Свобода” Оксаною Савчук, щодо справедливого розподілу коштів від Централізованого сховища відходів ядерного палива, згідно яким Іванківська та Поліська селищна і Славутицька міська громади мають отримати 10% від вартості будівництва на соціяльно-економічний розвиток, що складає близько 3,7 мільярда гривень. Проєкт закону був зареєстрований ще в минулому році, але влада не зацікавлена у його підтримці на користь місцевих громад.
На заході нові партійці урочисто отримали від Олега Тягнибока членські квитки.
«Специфікою оновленого для нас усіх району є присутність міста Славутич, адже фактично місто оточене Чернігівською областю на відстані 250 кілометрів від рейшти нашого району, що значно ускладнює розвиток партійної структури. Але ми не боїмося труднощів. Ставку робитиму насамперед на молодь, їхню силу, енергійність та бачення маємо втілювати в процеси державотворення. У період занепаду, невизначеності, економічного спаду та зовнішньої агресії саме націоналісти мають взяти на себе місію вести українців за собою. Питання не в рейтингах, не в “думках експертів” на телеканалах… Є простий приклад, з моєї точки зору, як фінансиста: якщо ви матимете фінансові збереження і захочете їх покласти в банк, якому банку довірите все що накопичили? Тому, що створився в цьому, або минулому році, чи оберете надійну установу, яка працює 20-30 років? Тій установі, що збанкрутує при будь-якій фінансовій найменшій кризі, чи тій, що вже пережила їх десятками, але встояла перед ними та йде далі? Для мене вибір очевидний, довірятиму лише сильним, тим хто не зламався і йде далі попри сильних ворогів, неправди і брудних технологій, попри втрати найактивніших її членів на Революції гідності і війні з московитами. Такою є для мене “Свобода”, такою я мрію, щоб і ви її побачили. Запрошую всіх, хто реально втомився від несправедливости, всіх, хто прозрів від казок олігархічного телебачення і від місцевих фарбованих лисів, до нашої команди. Прийшов наш час, і ніхто крім нас нашу хату прибирати не буде», – зауважив голова Вишгородської районної організації Олег Береговий.

Пресслужба Київської обласної організації ВО "Свобода"

The post Олега Берегового затверджено головою Вишгородської районної організації ВО “Свобода” appeared first on ВО "Свобода" Київщина.

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Зоря - Динамо: відеотрансляція матчу УПЛ

"Заря" – "Динамо": видео онлайн-трансляция матча

Заря - Динамо: видеотрансляция матча УПЛ

Премьер-лига: анонс, где смотреть матчи 18-го тура

Загрузка...


Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я