Добавить новость
Sponsored

Поиск города

Ничего не найдено

"Виживає тільки кожен 6-й на ШВЛ": у лікарні Мечникова у Дніпрі розповіли про стан тяжко хворих на коронавірус

032

            "Виживає тільки кожен 6-й на ШВЛ": у лікарні Мечникова у Дніпрі розповіли про стан тяжко хворих на коронавірус
У Дніпрі у лікарні імені Мечникова в коронавірусному центрі перебувають важко хворі на коронавірус та вагітні. Зараз там перебувають 100 пацієнтів. Про це у соцмережі розповів головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко. Він зазначає, що медики поки точно не можуть сказати, чи передається коронавірус під час вагітності та пологів немовляті. На сьогодні в ковід-центрі лікарні Мечникова перебувають 11 майбутніх матусь. "У хворих розвивається страх, тривога, величезне почуття втоми, панічні атаки. Більшість людей хворіють легко, проте в 20% випадків хвороба проходить досить складно. На ШВЛ у нас виживає кожен 6 пацієнт, це найкраще, що можна зробити для порятунку життя. Всі, хто виходить з реанімації, починає життя заново. Літні важкі пацієнти гинуть частіше, в середньому 50 на 50 від числа важко хворих", - повідомив Сергій Риженко. Він зауважує, що коронавірусний центр нагадує конвеєр, де постійно йде зміна тих, що одужали, на хворих. "Альбіна, 27років, з Павлограда, надійшла в ковід-центр 11 листопада з діагнозом перша вагітність 34 тижні. Коронавірус підтверджений. При огляді масивна кровотеча. Хвора в терміновому порядку подана в операційну. Мамі провели переливання більше 3 літрів компонентів крові. Народився хлопчик, вагою 2600 г. На момент народження стан дитини вкрай важкий. 2 бали за шкалою Апгар. Вживалися реанімаційні заходи. 6 діб лікарі боролися за життя матері і дитини в реанімації. Сьогодні малюк буде разом з мамою переведений на другий етап виходжування в дитячу лікарню. Пацієнт Володимир, 57 років, який протягом двох тижнів лікувався в COVID-центрі, пройшов через реанімацію з фібриляцією передсердь. У реанімації був відновлений ритм. Сьогодні пацієнта переведемо на реабілітацію у відділення кардіології", - розповідає про стан важких хворих Риженко. Він повідомив, що у медзаклад потрапляють також цілими родинами і у важкому стані. "Сімейна трагедія. Сьогодні о 6 ранку надійшла вагітна 37 тижнів з переймами, з підтвердженим коронавірусом. Її чоловік перебуває в COVID-реанімації Мечникова, де вже три доби за його життя борються наші лікарі", - каже Сергій Риженко. Нагадаємо, що у Дніпрі у клінічній лікарні імені Мечникова склалася вкрай складна ситуація з коронавірусом. Пацієнтів дуже багато і чимало з них "тяжких", а медичних рук на всіх не вистачає.


Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

В Каменском - 51 новый случай COVID-19

На Днепропетровщине количество заболевших коронавирусом за сутки -1093

На Днепропетровщине количество заболевших COVID-19 превысило 30 тысяч

За прошедшие сутки на Днепропетровщине зарегистрировано 1174 новых случаев COVID-19

Загрузка...


Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.