Добавить новость
Персональные новости
Мода

Губерниев довел до слез Бузову в прямом эфире: видео

Поиск города

Ничего не найдено

Луганщина: Інклюзивний онлайн-фестиваль «Лицарі та панночки» зібрав учасників з усієї області

0136
Захід провели для молоді з інвалідністю з різних куточків Луганщини. Цього року до фестивалю долучилися близько сотні учасників з Новоайдару, Біловодська, Білокуракиного, Новопскова, Кремінної, Попасної, Станиці Луганської, Старобільська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Золотого та Гірського. В управлінні молоді та спорту Луганської ОДА зазначили, що головною метою щорічного фестивалю є соціокультурна адаптація дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями, психологічна допомога і підтримка у складній суспільно-політичній ситуації. За словами організаторів, участь у цьому святі допомагає розвинути комунікативні можливості дітей, творчу самореалізацію, що сприяють підвищенню якості життя дітей та молоді з проблемами здоров'я як у середовищі однолітків, так і в суспільстві у цілому. Під час заходу учасники декламували вірші, співали пісні, танцювали та демонстрували інші таланти. Також відбулась виставка творчості з демонстрацією малюнків, картин маслом, ліпкою, виробів з тіста. Всі цьогорічні учасники заходу отримали дипломи та подарунки. Підсумовуючи проведення фестивалю, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Катерина Безгинська зазначила: «Найважливішим завданням цього заходу є розкриття творчого потенціалу дітей та молоді з інвалідністю та залучення до активного способу життя. Суспільство має привернути увагу до потреб дітей, молоді та жінок з інвалідністю, сприяти їх інтеграції, боротися з булінгом та стереотипами». Іван ТЕРЕЩЕНКО. На знімках: Під час проведення інклюзивного онлайн-фестивалю «Лицарі та панночки». Фото управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

Загрузка...


Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я