Добавить новость

Поиск города

Ничего не найдено

В Николаеве обсудили вопросы по урегулированию ситуации на Востоке с представителями СНБО и МИД

013
В Николаеве обсудили вопросы по урегулированию ситуации на Востоке с представителями СНБО и МИД
У четвер, 10 жовтня, в приміщенні обласного палацу культури, у форматі запропонованої командою президента України Володимира Зеленського програми «Діалоги про Україну», громадськість Миколаївщини обговорила з представниками органів центральної влади ключове для України питання врегулювання ситуації на Донбасі. До участі у зустрічі долучилися голова обласної державної адміністрації Олександр Стаднік, заступник голови ОДА Олександр Трайтлі, заступник голови обласної ради Андрій Кротов, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, учасники бойових дій, волонтери, представники органів влади та місцевого самоврядування, громадські активісти, молодь. Головними спікерами заходу стали заступник голови РНБО Сергій Кривонос та заступник міністра закордонних справ Василь Боднар. Впродовж понад двох годин, у режимі конструктивного діалогу з миколаївцями обговорювалися питання, що саме представляє собою «формула Штайнмайєра», навіщо Україна погодилася на неї, окреслено основні напрями, якими пропонується рухатися для припинення війни і повернення до складу України окупованих територій Донбасу. «Ніякої «зради», ніякої капітуляції. «Формула Штайнмайера» - це повернення полонених і територій. Путін з 2015 року робив вигляд, що російських військ на сході України немає. У той же час українська влада не поспішала і не пропонувала своїх ідей, як вирішити конфлікт. Зараз нарешті все зрушилося з мертвої точки. Необхідно не піддаватися на провокації і маніпуляції. Президент докладає усіх зусиль, аби військові дії на сході якнайскоріше припинилися», - наголосив у ході свого виступу Олександр Стаднік. У свою чергу, заступник голови РНБО Сергій Кривонос запевнив, що Україна, її інтереси, перебувають на першому місці у перемовинах і не будуть зраджені за жодних обставин. Його підтримав Василь Боднар, який зауважив, що попри те, що у України є Мінські домовленості, однак це не означає, що вони - єдиний варіант. Тому він закликав громадськість до активного обговорення, висловлення власних альтернативних шляхів і пропозицій, що обов’язково будуть доведені до команди Президента. «Головне завдання - щоб ми один одного зрозуміли. Не звинувачували, а зрозуміли… Давайте разом говорити про те, що ми можемо робити, щоб перемогти», - звернувся до усіх присутніх Василь Боднар. За підсумками тривалих емоційних обговорень, громадськість Миколаївської області одностайно виступила за відновлення контролю української влади на всій території Донбасу, включаючи україно-російський кордон, недопущення поступок з боку України в питаннях амністії сепаратистів, легалізації їх влади.
Илья Новиков: Двинятин, Путин и хреновый прогноз #ещенепознер (Опубликовано: 19 сент. 2019 г.)

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

В Николаеве двое пассажиров троллейбуса отказались платить за проезд и избили водителя

В Николаеве полицейские задержали мошенника, который работал по схеме «Ваш сын в полиции» и пытался обмануть дедушки (Фото)

В Николаеве сотрудник СБУ и полицейский спецназ задержали коллекторов из-за угроз клиентам финучреждения «Ваша Готівочка» (Фото)

Для Николаевских объектов соцсферы, стартовал отопительный сезон

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.

Загрузка...
Любая страна – это люди, а не только политика и власть. Украина – не исключение! Слово каждого – важно именно сегодня и сей час, ведь время - не повторится никогда! Сделаем нашу с Вами страну – круче, богаче, лучше, вместе и уже сегодня! Для нас – важен каждый человек и каждая секунда. Мы делаем живые новости каждый час, в новом современном формате, ежесекундно, вместе с Вами! News-Life – живые новости по-русски из регионов в прямом эфире. Добавить Вашу новость без модерации и цензуры на Ньюс-Лайф (в любом городе Украины) можно мгновенно – здесь и сейчас.