Добавить новость

Поиск города

Ничего не найдено

Діагностику очей проводять на сучасному обладнанні

046
Діагностику очей проводять на сучасному обладнанні

У місті-курорті Миргород на Полтавщині відкрився і функціонує офтальмологічний центр "Діоптрія". Фахівці пропонують хворим із проблемами очей усі види сучасної діагностики та лікування.

 Ми пропонуємо всі види діагностики та лікування очей. Зокрема, оперативне катаракти, глаукоми. Лазерне лікування патології сітківки, до яких відносяться розриви та дегенеративні стани сітківки, що загрожують відшаруванню сітківки, також діабетичну ретинопатію, яке проводить Саєнко Ігор Володимирович фахівець відділення лазерних методів лікування лікарні імені професора Гіршмана, місто Харків. Амбулаторно лікуємо з приводу новоутворень повік, травм повік, блефаропластику. Пропонуємо терапію фізіотерапев­тичне лікування, підтримуючі курси лікування при хронічних захворюваннях, і введення лікарських речовин у порожнину ока препарату Айлія Байєр АГ, Німеччина. Надаємо повний спектр діаг­ностичних досліджень: рефрактометрія, пневмотонометрія вимірювання очного тиску, що не потребує контакту з оком пацієнта, оптико-когерентна томографія, УЗД ока, огляд очного дна за допомогою спеціальних лінз і багато іншого, розповідає Ключко Антон Андрійович, головний лікар офтальмологічного центру "Діоптрія".

За час існування офтальмологічного центру "Діоптрія" проведено вже кілька сотень операцій.

 Це свідчить про довіру до нашої клініки. Пацієнти отримали чудові результати та залишилися задоволеними. Усі операції з приводу катаракти та глаукоми робить заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, офтальмолог вищої категорії Ковтун Михайло Іванович. Він є членом Європейської та Американської спілок рефракційних і катарактальних хірургів. Одним із перших в Україні почав виконувати факоемульсифікацію катаракти з імплантацією ІОЛ. Катаракту оперує з 1990 року, за весь час провів десятки тисяч оперативних втручань, продовжує Антон Андрійович.

Фахівці офтальмологічного центру "Діоптрія" під час операцій використовують розхідні матеріали та штучні лінзи фірми "Алкон", США. Обладнання для діагностики й оперативних втручань є найсучаснішим.

 Операційний мікроскоп Haaq-StreitHi-R NEO A900 один із найдосконаліших у своєму сегменті. Система для проведення факоемульсифікації катаракти CENTURION visionsystem від компанії Alcon найкраща в світі. Система Verion, діагностичне обладнання японської фірми SHIN-NIPPON є еталоном якості та надійності. Великий акцент робимо на стерильності під час проведення операцій. Використовуємо автоклав Tuttnauer, стерилізатор Statim, камери для підтримання стерильності інструментарію Панмед, кварцеві лампи закритого типу, що можна використовувати під час проведення оперативного лікування. Також систему вентиляції, що має антимікробні фільтри, й повітря до операційної подається очищене, розповідає Антон Андрійович.

Майже 70% інформації людина отримує завдяки здатності бачити. Втрата зору робить безпорадним, позбавляє багатьох можливостей.

 У нашій клініці Ви отримаєте послуги з діагностики та лікування зору найвищого рівня. Для цього не доведеться їхати в столичні клініки, адже медичний заклад для обстеження та лікування є в рідному місті, додає Антон Андрійович.

Офтальмологічний центр "Діоптрія" працює з понеділка до п'ятниці, з 8:00 до 16:00. Розташований на другому поверсі курортної поліклініки курорту "Мир­город". Телефони для попереднього запису:

0(67) 437 16 18, 0(66) 00 862 55.

dioptriya.com.ua

Ліцензія видана згідно Наказу МОЗ України від 13.04.2018 №715 "Про ліцензування медичної практики, діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров'я України"Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Американский летчик с напарником разбились во время учений в Украине

Просять допомогти родині полтавки, яка загинула на війні

После переливания крови у матери двойняшек отказывают почки - видео

Після переливання крові у матері двійнят відмовляють нирки - відео

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.

Загрузка...
Любая страна – это люди, а не только политика и власть. Украина – не исключение! Слово каждого – важно именно сегодня и сей час, ведь время - не повторится никогда! Сделаем нашу с Вами страну – круче, богаче, лучше, вместе и уже сегодня! Для нас – важен каждый человек и каждая секунда. Мы делаем живые новости каждый час, в новом современном формате, ежесекундно, вместе с Вами! News-Life – живые новости по-русски из регионов в прямом эфире. Добавить Вашу новость без модерации и цензуры на Ньюс-Лайф (в любом городе Украины) можно мгновенно – здесь и сейчас.