Добавить новость
Sponsored

Поиск города

Ничего не найдено

У Харкові суд пом’якшив запобіжний захід нападникам на автобус ОПЗЖ (відео)

032
Нападники на автобус ОПЗЖ чекатимуть на суд вдома, а не в СІЗО Підозрюваним у нападі на автобус із активістами організації "Патріоти – За життя", що стався біля Люботина наприкінці серпня, більше не інкримінують "замах на вбивство". Такого висновку дійшли слідчі після експертиз та вивчення відеоматеріалів, повідомляють у прокуратурі області. Тож правоохоронці шукатимуть тих, хто використовував зброю, кийки та запалювальні речовини. Дмитро Чубенко, речник прокурора Харківської області Ми не перестаємо розслідувати це кримінальне провадження в напрямку саме "замаху на вбивство". Будуть встановлюватися інші особи, які безпосередньо на місці цього кримінального правопорушення вчиняли ці дії, яка саме найбільш суспільнонебезпечні та які безпосередньо загрожували особам, які знаходилися в автобусі. Тож тепер 15 підозрюваним інкримінують тільки "хуліганство". 20 листопада у Київському райсуді розглядають питання про подовження запобіжного заходу трьом ймовірним нападникам. Наразі всі підозрювані перебувають у СІЗО. Дмитро Циплінський, адвокат одного із підозрюваних Захист буде наполягати на домашньому арешті, але строковому в нічний час. Прокуратура ж вимагатиме іншого. Дмитро Чубенко, речник прокурора Харківської області Прокурор просить про зміну запобіжного заходу та просить обрати цілодобовий домашній арешт, оскільки була змінена кваліфікація підозри. Біля суду зібралися активісти, які підтримують підозрюваних. На ворота повісили плакати, а поряд встановили екран, аби у прямому ефірі спостерігати за засіданням. Тут і дівчина одного з ймовірних нападників. Жанна зізнається: восени мали одружитися. Жанна, дівчина одного з підозрюваних Вы прекрасно понимаете, что когда человек находится под стражей, общения никакого нет. Я надеюсь, что ребята окажутся сегодня дома. За інформацією прокуратури, усім трьом підозрюваним обрали запобіжний захід - цілодобовий домашній арешт. Досудове розслідування подовжено до кінця січня. https://youtu.be/mT73xL0HuKs


Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Коронавирус в Харьковской области: в каких районах зафиксированы новые случаи заражения COVID-19

Более 700 новых случаев коронавируса в Харьковской области. Где заразились жители

Загрузка...


Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.