Добавить новость
Персональные новости
Українські новини

Ексзаступниця «Льоні Космоса» заробляє на життя «кидаловом»?

Поиск города

Ничего не найдено

Основна сума, яку виявили у митника з пп "Ягодин" могла призначатися топ-чиновнику митної служби, - ЗМІ

0180

4 червня співробітники ДБР затримали під час перевезення хабара начальника відділу митного поста "Ягодин" Волинської митниці Михайла Бурдейного. У його машині виявлено 700 тисяч доларів-травневий щомісячний розвіз "кеша" для групи державних структур, залучених до низки корупційних схем. Більша частина суми могла призначатися в. о. директора Департаменту профілювання ризиків митної служби, колишньому керівнику Волинської митниці Олександру Щуцькому, пише у своєму блог головний редактор " Цензор. Ні " Юрій Бутусов. 

За його словами, пачки з доларами були перев'язані Гумкою, на них були вказані адресати: "СБ Люб", "Прокуратура", "Зам".

"СБ Люб" - це схоже на Службу безпеки Любомля-райвідділу, який зайнятий боротьбою з контрабандою в"Ягодині". "Прокуратура" - не вказано куди. "Зам" - тут важко зрозуміти куди і чий. Але відомство не вказане, ймовірно-якийсь митний начальник. Також є інформація, що є пачки з підписами для поліції, а також для структур, що відповідають за оформлення транспортних засобів. Загальна сума пачок, підписаних для контролюючих органів, - близько 100 тисяч доларів", - пише Бутусов.

За його словами, основна частина суми призначалася для передачі керівництву департаменту профілювання ризиків митної служби.

"А кому призначалася основна частина суми? За даними джерел, близьких до слідства, основна частина грошей призначалася для передачі керівництву департаменту профілювання ризиків митної служби. Кому саме? Виконуючим обов'язки директора Департаменту є Олександр Щуцький", - нагадує Бутусов, додавши, що причетність колишнього керівника Волинської митниці до цього має встановити тільки слідство. 

Головред видання зазначив, що сума хабара - 700 тисяч доларів готівкою - вражає, оскільки це всього лише за один місяць, і з одного митного поста.

"Причому всю схему розщеплення коштів ми не знаємо, цілком можливо, що це навіть не один канал збору коштів на "Ягодині". Давайте підрахуємо, про які суми в місяць може йти мова в масштабі країни? Адже така масштабна схема не може існувати тільки в одному місці, митниці та пости є в кожній області. Нещодавно призначений глава митної служби Павло Рябікін оцінив збиток державі від контрабанди в близько 100-150 мільярдів гривень... сумно, що системних реформ правоохоронних органів не проводиться, і тому в наступному місяці при перевезенні "кеша" до Києва з інших постів і митниць, швидше за все, не знайдуть, "смотрящих" поміняють, і будуть нові безвісні начальники відділів, призначені потрібними людьми для зборів, знову розвозити кудись гроші в багажнику",-додав Бутусов.


Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

Загрузка...


Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я