Добавить новость
Персональные новости
Лубны

На Украине две пенсионерки наладили наркобизнес и заработали сотни тысяч гривен

Поиск города

Ничего не найдено

Вакцинація від COVID в Україні: де щепитися та який механізм запису в чергу

0103
Вакцинація від COVID в Україні: де щепитися та який механізм запису в чергу
Крига недовіри до щеплень, здається, скресає. І вакцинованих від COVID стає більше. Ідея центрів масової вакцинації спрацювала. У Києві, Львові та Одесі минулими вихідними за два дні щепили майже 5 тисяч людей. У суботу, 5 червня, лише в київському центрі - ще дві з половиною тисячі, повідомили в КМДА. Про це 6 червня йдеться в сюжеті ТСН.Тижня. Тепер такі самі центри відкрили в Рівному, Тернополі, Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях Полтавської області. Колють за тим же принципом: тих, хто записався в чергу в сімейних лікарів; чи через додаток "Дія". А от громадян України з території ОРДЛО будуть пропускати для вакцинації на підконтрольну територію навіть без самоізоляції. Їх цього тижня почали записувати в контакт-центрі МОЗу за номером 0-800-60-20-19. До речі, головний відповідальний за епідситуацію в Україні цього тижня змінився. Головним санітарним лікарем держави замість Віктора Ляшка, який став міністром, призначили Ігоря Кузіна. Він за фахом лікар-епідеміолог. І досі працював у Центрі громадського здоров'я. В інтерв'ю ТСН він повідомив, що держава вже законтрактувала близько 20 мільйонів доз вакцини. І за розрахунками МОЗу, нестачі вакцин не має бути. І ще одна гарна новина тижня - вакцина, якою щеплюють українців зараз, а саме "Коронавак", отримала схвалення від Всесвітньої організації охорони здоров’я. І хоч поки що зі статусом для екстреного застосування, це дасть змогу видавати міжнародне свідоцтво всім, хто пройшов повний курс щеплення, тобто отримав дві дози. Що важливо для тих, хто зібрався мандрувати.

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Ford Transit от ЛАЗа и VW Transporter от ЗАЗ: первые украинские микроавтобусы уже тогда были круче ГАЗели и Богдана

Київські копи виявили тіло колеги посеред вулиці, підозрювану вже затримали: "Назавжди запам'ятають її"

Загрузка...


Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я