Добавить новость

Поиск города

Ничего не найдено

Козацьке розглядатиме питання приєднання до Нової Каховки

013
Козацьке розглядатиме питання приєднання до Нової Каховки
Процедура добровільного приєднання Козацької селищної ради Бериславського району до Новокаховської ОТГ може бути розпочата вже найближчим часом. Про це повідомив селищний голова Андрій Чирко. - Ми дуже хотіли створити свою ОТГ і чотири роки поспіль добивалися цього. На жаль, усе вперлося в небажання сусідньої з нами Одрадокам'янської сільради. Вони руками і ногами опираються децентралізації. Через це ми не можемо приєднати до себе Бургунську сільраду. Ми планували, що до нашої ОТГ приєднається також Веселе. Однак у цій громаді теж втомилися чекати і зробили свій вибір на користь Нової Каховки, - розповів Андрій Чирко. Останньою краплею для Козацького стало оприлюднення Херсонською облдержадміністрацією нового проекту перспективного плану формування територій громад Херсонської області, який планується винести на сесію обласної ради вже у вересні. В цьому документі пропонується утворити Козацьку ОТГ і включити до неї вісім сільрад, включаючи найбільш віддалені від її ймовірного адміністративного центру Лиманецьку, Високівську, Тягинську і Львівську. - Створення такої великої за територією ОТГ суперечить здоровому глузду. У такому складі Козацька ОТГ стає попросту не потрібною. Адже що до Херсона, що до Лиманця від нашого селища 65 км. Щоб не допустити цього, частина депутатів селищної ради запропонувала розпочати процедуру добровільного приєднання до Новокаховської ОТГ. І ми вже починаємо обговорення цього питання на рівні громади, - пояснив Андрій Чирко. За словами селищного голови, за всі ці роки Козацьке не знайшло жодної підтримки щодо утворення ОТГ на рівні свого району. -Ми тут нікому не потрібні. Без кінця топчемося на одному місці, а допомоги від районних керманичів жодної. Тому тепер слово за нашою громадою. Якщо вона підтримає пропозицію приєднання до Нової Каховки - значить, так тому й бути, - підсумував Андрій Чирко. - Знаю, що в Козацькому готується проведення громадських слухань з питання приєднання до нашої ОТГ. Якщо нас запросять - обов'язково приїдемо і візьмемо в них участь, - прокоментував міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. - А потім будемо чекати на їх остаточне рішення.


Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Новый отопительный сезон: Херсон и Олешки в списке городов, в которых отопление под угрозой срыва

Украинцы с донорскими органами высадили аллею яблонь

Прогноз погоди на 23 вересня: тепло на Заході й Півдні, відчутно холодно – на Сході та Півночі

Прогноз погоди на 22 вересня: буде по-осінньому тепло і сонячно

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.

Загрузка...
Любая страна – это люди, а не только политика и власть. Украина – не исключение! Слово каждого – важно именно сегодня и сей час, ведь время - не повторится никогда! Сделаем нашу с Вами страну – круче, богаче, лучше, вместе и уже сегодня! Для нас – важен каждый человек и каждая секунда. Мы делаем живые новости каждый час, в новом современном формате, ежесекундно, вместе с Вами! News-Life – живые новости по-русски из регионов в прямом эфире. Добавить Вашу новость без модерации и цензуры на Ньюс-Лайф (в любом городе Украины) можно мгновенно – здесь и сейчас.