Добавить новость
Персональные новости

Поиск города

Ничего не найдено

5-річний вундеркінд із Калуша вивчив всю таблицю Менделєєва

086

Через негоду понад десяток населених пунктів залишились без світла

Бурштынская ТЭС работает на максимуме на фоне отсутствия угля на Калушской ТЭЦ – "Укрэнерго"

Отключенный на Приднепровской ТЭС блок компенсируют мощностями Криворожской станции

Калушская ТЭЦ получила 1,2 тыс. т угля, запасов хватит только до завтра – Минэнерго

Про це "Еспресо.Захід" розповіла Марія Федьків, мама хлопчика. "З 3-х років Мирославчик почав читати, хоча він тоді ще навіть добре не говорив. Десь у 2 роки він вивчив абетку, і вийшло це зовсім випадково. Я йому вмикала на відео колискові, і одного разу в рекомендованих вибило відео співаючої абетки. Тоді він сам пальчиком натиснув на те відео, і після цього постійно його слухав. Так і вивчив, – каже Марія Федьків. – Я залишила на столі деякі ліки, і він, показавши пальчиком на них, прочитав назву. Я була здивована, навіть перевіряла, чи дійсно він читає: писала на листочку прості слова і просила, аби Мирославчик прочитав їх. Писала слова і українською, і англійською". За словами пані Марії, хімічні елементи періодичної системи Мирослав вивчив також сам. Старший син Марії, який ходить у 7 клас, робив уроки з хімії. Мирослав побачив підручник з таблицею і підійшов спитати, що це таке. Так і зацікавився. Згодом почав читати підручник і паралельно шукати інформацію про елементи у вікіпедії. Тепер він знає усі номери елементів, їхні періоди, також, які елементи відносяться до металів та металоїдів та багато іншого. "Мирославчик навіть міг ховати книжку з хімії від брата, коли той йшов у школу", – сміється мама хлопчика. Мирослав з мамою, Марією Федьків Крім хімічних елементів, Мирослав знає табличку множення. Вивчив польську, англійську, грецьку і латинську абетки, цікавився географією, зараз активно захопився картами. Попри це, хлопчик ще вивчає японську абетку хірагану та катакану  і полюбляє читати про правила дорожнього руху. Тепер, коли він та мама гуляють по вулиці, то Мирослав одразу, як бачить знак, розповідає про нього.  "Ми планували віддати Мирослава у перший клас в 5 років. Проте, нам порадили дочекатися і віддати його зі своїм роком. У першому класі він зможе здати тести та пройти комісію, яка має визначити його у 2 чи 3 клас", – додає Марія Федьків.    До слова, на сайті лабораторії Навчально-наукового центру хімічного матеріалознавства та нанотехнологій Прикарпатського національного університету, куди одного разу Мирославчик завітав, пишуть, що ті знання, якими володіє Мирослав про типи кристалічних граток, вивчають студенти-хіміки на 2-му курсі під час вивчення предмету Кристалохімія! Фото надала Марія Федьків Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.  

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle

Читайте также

В тренде на этой неделе

Калушская ТЭЦ получила 1,2 тыс. т угля, запасов хватит только до завтра – Минэнерго

Через негоду понад десяток населених пунктів залишились без світла

Острів Пасічна: коли перекриють міст

"Укрэнерго": Бурштынская ТЭС работает на максимуме на фоне отсутствия угля на государственной Калушской ТЭЦ

Загрузка...


Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я