Добавить новость

Поиск города

Ничего не найдено

Приїхали проконтролювати: мешканці Рожнятівщини вийшли на протест під стіни ОДА (ФОТО)

Приїхали проконтролювати: мешканці Рожнятівщини вийшли на протест під стіни ОДА (ФОТО)

Сьогодні, 25 вересня, під стінами адмінбудинку Івано-Франківська зібрались протестувальники, які перекривали дорогу у Креховичах 22 вересня.

Нагадаємо, люди вимагають відремонтувати дорогу від села Зелений Яр до села Красне – відтинок дороги “Калуш – Осмолода”, а також напрямок “Креховичі – Дзвиняч”, що йде через село Рівня.

Прикарпатець Василь Томич пояснює, що вони приїхали проконтролювати, чи виконують чиновники обіцянку виділити кошти на ремонт дороги.

«Ми робили акцію перекриття дороги. До нас приїхало багато представників влади. Тому домовилися, що сьогодні на сесії буде це питання розглядатися у позитивному для нас аспекті. Довіряй, але перевіряй! Ми не бачили, чи наше питання у порядку денному. Тому ми приїхали. Я відчуваю, що наше питання зрушилося з мертвої точки», – каже мешканець.

Сільський голова села Рівня Наталія Шевчук зазначає, що на тій дорозі неможливо проїхати, навіть узбіччям. Раніше там уже почали ремонт, однак не завершили.

«Ми вимагаємо, щоб нам виділили кошти на ремонт дороги. Інші напрямки у нас також не ремонтуються. Ми й про це хочемо сказати. «Швидка» до наших хворих людей не може ніяк доїхати. Частину відремонтували, а далі – залишили», – каже жінка.

The post Приїхали проконтролювати: мешканці Рожнятівщини вийшли на протест під стіни ОДА (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

В Украине обновили карантинные зоны: полный перечень

Обновлены карантинные зоны: в "оранжевую" внесли рекордное количество городов и районов

В Україні відновили карантинне зонування: хто потрапив до “червоної”

В уряді визначили нове епідемічне зонування: у «червоній» зоні 10 облцентрів

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.


News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.