Добавить новость
123ru.net временно располагается в домене ru24.net

Поиск города

Ничего не найдено

На Тернопільщині шукають 13-річного юнака у темній футболці - пішов гуляти і не повернувся

068

У Тернопільській області поліція Бережанського району шукає 13-річного юнака Калимуна Михайла Васильовича. Він проживає в селі Вільхівець Бережанського району. 13 Вересня хлопець вийшов з дому і більше не повернувся.

Він вийшов з дому близько 17 годин і більше його ніхто не бачив. Молодий чоловік був одягнений в сіру кофту з капюшоном, футболку темного кольору і чорні шорти. На ногах у нього були чорні кросівки з білою підошвою.

Батьки і поліція просять повідомити будь-яку наявну інформацію про місце знаходження хлопця або де його бачили востаннє. Інформацію потрібно повідомити на гарячу лінію 102.

Нагадавши, Знай повідомляв, що у Києві оголошено в розшук 15-річного Миколу Радзевича. У неділю, 13 Вересня, хлопець пішов з дому, і більше його не бачили. Батьки розповіли, що підліток був одягнений в чорні спортивні штани, синю кофту і червону кепку. З особливих прикмет-родима пляма на лівій щоці. 

Також Знай повідомляв, що в Києві розшукують 11-річного хлопчика, який місяць тому пішов з дому і не повернувся. Зазначається, що роботи з розшуку дитини проводить Деснянське УП ГУ Національної поліції в столиці. За інформацією правоохоронців, малолітнього Осипова Романа Анатолійовича 2009 року народження востаннє бачили 12 серпня 2020 року. 

Нещодавно Знай передавав, що на Буковині з будинку-інтернату втік 12-ти річний вихованець Оршівського будинку-інтернату. Вихователі помітили, що хлопчика Немає о першій годині ночі. Відразу почалися пошуки дитини. Хлопчика, який втік з будинку-інтернату, знайшли у бабусі, він самостійно поїхав до неї в Хотин.Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Бурхард Миних. Невероятная судьба саксонца, выбравшего Россию

22 сентября 2020: какой сегодня праздник, приметы и День ангела

22 вересня 2020 року: яке сьогодні свято, прикмети та День ангела

Приметы на 22 сентября: что нельзя делать

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.


News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.