Добавить новость

Поиск города

Ничего не найдено

НАБУ та САП викрили 5 осіб, які заволоділи землею на Київщині на 1,8 млрд грн

066

Гендиректор ХК "Сибирь" не спешит проводить Матч звёзд КХЛ в Новосибирске

Сборная России по хоккею может провести матч в новом ЛДС Новосибирска

Сборная России по хоккею сыграет на новой «Сибирь-Арене»

Вторая Мировая: день за днём. 31 июля 1941 года. Сороковой день Великой Отечественной войны

Про це інформує Національне антикорупційне бюро України. "15 серпня 2023 року НАБУ і САП викрили 5 осіб – учасників організованої групи, яка заволоділа земельними ділянками під Києвом площею понад 1200 га. Їх дії призвели до заподіяння понад 1,8 млрд грн збитків державі", – йдеться в заяві. Серед підозрюваних ймовірний організатор – ексзаступник керівника ДП "Головний науково-дослідний та проєктний інститут Землеустрою", виконавці – двоє колишніх посадовців Держгеокадастру в Київській області (один із них – наразі керівник одного з ЦОВВ) та пособники – двоє фізичних осіб, пов’язаних з екскерівництвом Держгеокадастру. Слідство встановило, що у 2018-2019 роках організатор злочину, маючи вплив на службових осіб Держгеокадастру на Київщині, а також зв’язки з високопосадовцями у різних сферах, розробив схему заволодіння сільськогосподарськими землями які перебували у постійному користуванні державних підприємств. "Для цього він залучив інших співучасників, які, серед іншого, підшукували учасників АТО, які мають право на безоплатне отримання земельної ділянки. Детективи й прокурори встановили два епізоди злочинної діяльності – заволодіння майже 920 га державної землі у Фастові та близько 284 га ДП "Пуща-Водиця" поблизу міста Києва", – пояснюють у пресслужбі. Учасники забезпечили проведення інвентаризації земельних ділянок на території міста Фастова, внесли неправдиві відомості до документації, а потім виділили на свої імена у приватну власність земельні ділянки, які перебували у постійному користуванні ДП "ДГ "Дмитрівка", йдеться в матеріалі. Згодом, після приватизації землі, її перепродали третім особам офіційно за ціною в 10 разів нижче ринкової вартості. Також підозрювані намагалися заволодіти земельними ділянками на території Софіївсько-Борщагівської та Петропавлівсько-Борщагівської сільських рад, загальною площею 284,32 га та ринковою вартістю майже 1,2 млрд грн. Повідомляється, що зловмисники підготували скаргу до Міністерства юстиції щодо скасування реєстрації права користування земельними ділянками ДП "Пуща Водиця", а потім забезпечили надання цих ділянок у приватну власність на ім’я учасників АТО. У 2020-2021 роках НАБУ і САП наклали на усі землі арешт і видали заборону щодо їх забудови, що дозволило їх зберегти для громади Київщини. <img alt="" src="https://static.espreso.tv/uploads/photobank/301000_302000/301206_xz5zdif5_new_960x380_0.webp" title=""> Фото: НАБУ Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Правоохоронці затримали злочинну групу на чолі із кримінальним авторитетом, яка підробляла документи для заволодіння землею біля популярного курорту Буковель.  

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle

Читайте также

Загрузка...

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я