Добавить новость
Sponsored

Поиск города

Ничего не найдено

Прикарпатка здобула перемогу на чемпіонаті України з плавання

Прикарпатка здобула перемогу на чемпіонаті України з плавання

З 13 по 15 листопада в Дніпрі відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді. У змаганнях відзначилася калуська плавчиня, нині — студентка Броварського вищого спортивного професійного училища Анастасія Габльовська.

Дівчина посіла перше місце на дистанції 50 метрів брасом. Про це повідомила мама спортсменки Наталія Габльовська, опублікувавши фото грамоти і медалі, пишуть “Вікна”.

Габльовська розповіла, що її дочка впродовж 10 років займається спортом. Уперше Настю привели на плавання до «Посейдону», коли їй було всього шість. Її перший тренером була Ніна Тропезоян. Згодом юну плавчиню перевели в спортивну групу до Ірини Ніневської, яка стала другою мамою для Насті.

Пізніше дівчина почала брати участь у місцевих, обласних, всеукраїнських змаганнях. І зрештою в 14 років стала наймолодшим кандидатом в майстри спорту в західній Україні. Анастасія Габльовська — дворазова чемпіонка України, чотириразова срібна призерка України, а віднедавна їй вручили нагороду майстра спорту.

Дівчина вже третій рік навчається в школі олімпійського резерву в Броварах. До того навчалася у Калуській гімназії імені Дмитра Бахматюка, розповідає мама. Зізнається, що для дочки найважчим був перший рік навчання в Броварах. Не обходилося і без сліз, адже було багато конкурентів із досягненнями. Але тепер юна плавчиня звикла бути далеко від дому. Додому приїжджає вкрай рідко. Каже, що плавання — її стихія.

Анастасія мріє про олімпійські ігри, олімпійську медаль та змагання в США. Мама має надію, що дочка доб’ється омріяного визнання і успіху.

До теми: Спортсмени з Прикарпаття здобули на чемпіонаті з самбо три золотих, три срібних та бронзову медалі

The post Прикарпатка здобула перемогу на чемпіонаті України з плавання appeared first on Галицький Кореспондент.Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Под Одессой в ДТП погибли два человека. Их личности устанавливают

В Киеве планируют построить более 100 новых станций метрополитена

Девять машин столкнулись на трассе под Киевом, без чуда не обошлось: кадры с места масштабной аварии

ФСБ России: На границе с Украиной произошла перестрелка, один человек умер

Загрузка...


Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.