Добавить новость

Поиск города

Ничего не найдено

Блогера Артура Сороченка, якого розшукували хмельницькі правоохоронці, затримали у Миколаєві

32-річний мешканець Бердичева Артур Сороченко, якого хмельницькі правоохоронці подали у розшук за скоєння хуліганський дій відносно учасника АТО, переховувався у Миколаєві, де й був затриманий місцевими оперативниками. Артур Сороченко, був який раніше судимий за крадіжку та незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами має кримінальні прізвиська «Квадрат», «Малиш», «Турик», намагається вести активну діяльність у соціальних мережах. Маючи санкціоноване ухвалою суду доручення Хмельницького ГУНП на затримання вказаного зловмисника з метою його приводу до суду, миколаївські оперативники Управління карного розшуку ГУНП в Миколаївській області, разом із співробітниками спецпідрозділу поліції особливого призначення затримали підозрюваного та направили його до Хмельниччини. Вчора в Хмельницькому міськрайонному суді блогеру обрали міру запобіжного заходу. Засідання суду відбувалося в закритому режимі, рішення: застава 40 000 гривень або тримання під вартою до 1 жовтня. Блогер Андрій Попик повідомив, що як виявляється, Сороченко відзначився ще багато чим. "Він веде канал на Youtube, на якому популяризує кримінальну субкультуру, і надмірну жорстокість. Так під час його прямих трансляцій, люди скидають йому гроші і дають завдання, і залежні від нього люди роблять якусь діч в прямому ефірі: то звіздюлєй комусь зі своїх роздають, то на пляшку когось зі свої посадять. В одному з останніх стрімів обляли жінку зеленкою і за 70 рублів (це 25 грн) від якогось спонсора вона "добровільно" встала на гречку. Ще в одному стрімі він перепоїв одного наріка бояришником в прямому ефірі, після чого його знайшли мертвим... І цей канал функціонує не один рік, і наповнюється таким лютим контентом, при невтручанні ні кіберполіції, ні поліції як такої. Тому по цьому персонажу правоохоронці просто зобов'язані взятись дуже серйозно, щоб припинити його іншу протиправну діяльність"...  


Комментарии

Комментарии для сайта Cackle


Читайте также

В тренде на этой неделе

Под Житомиром школьницы избили знакомую и выложили в сеть видео

В Днепре задержан подозреваемый в избиении 15-летней девушки

Под Житомиром школьницы избили знакомую и выложили видео в сеть

Одесские подростки за деньги сняли провокационное видео, которое вызвало "булинговый" скандал

Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.

News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.