Добавить новость

Поиск города

Ничего не найдено

Павло Шимко про перший рік життя Бахмацької громади: основні напрацювання та соціально важливі проєкти

0153

Нове меню у школах: діти відмовляються їсти в їдальнях

В Черниговской области столкнулись Toyota и микроавтобус: 11 пострадавших

У школах з'явилося нове меню: чому не всі задоволені новаціями та на що скаржаться

В Черниговской области произошло масштабное ДТП с микроавтобусом, 11 человек ранены

Ось і завершується 2021 рік. Ми знову перегортаємо чергову сторінку нашого життя. Традиційно, у такі дні згадуємо, як пройшов рік, з надією споглядаємо у наступний. Прикро, але у році, що минає, чорного кольору було немало. Дійсно, 2021 залишиться у пам’яті як рік важких випробувань, - це і продовження російсько-української війни, і наступ коронавірусної біди, але водночас це знаковий час як для Української держави, яка відсвяткувала своє 30-річчя, так і для нашої зовсім юної громади, що лише розпочинає свій шлях. За рік існування Бахмацької міської територіальної громади зроблено немало, але існує ще чимало планів, які зіштовхуються з різними перепонами на шляху їх реалізації. Тож що зроблено?


Зазначу, що бюджет громади є соціально-орієнтованим, адже левова частина коштів спрямована на видатки, які носять обов’язковий характер - це і виплата заробітної плати, і проплата за енергоносії, і харчування. Звісно ж, значна сума - це фінансування низки місцевих цільових програм, спрямованих на розвиток окремих галузей або розв’язання актуальних для громади проблем.


Більш детально зупинюся на зробленому за 2021 рік по галузях. Так, у сфері освіти реалізовуються значущі проєкти. Зокрема, соціально важливим об’єктом «Великого будівництва» є спорудження Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ця школа вартістю понад 65 мільйонів гривень — один з наймасштабніших проєктів «Великого будівництва» на Чернігівщині. Наразі тривають роботи другої черги (на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів);


Розпочато капітальний ремонт приміщення їдальні Бахмацького ліцею. Договір укладено на суму 1 млн 186 тис. грн ;


- продовжується реконструкція учбової теплиці Бахмацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вартістю 1 млн 395 тис. грн, під роздягальню з санблоком для юних спортсменів;


- завершено ремонт частини приміщення Стрільницького загальноосвітнього закладу для розміщення дошкільної групи.


Насправді, усе, що ми робимо, робимо для і заради дітей. Для них мають бути створені комфортні умови життя і розвитку в родині, у громаді, у державі.


З метою пропагування здорового способу життя, залучення широких верств населення до фізкультурно-оздоровчих занять, надання фізкультурно-спортивних послуг у громаді створено комунальну установу «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».


Особливу увагу приділяємо підтримці галузі культури громади. Серед найважливішого:


- Завершено поточний ремонт стелі великої актової зали комунального закладу позашкільної мистецької освіти «Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського», вартістю понад 156 тис. грн;


Викуплено будівлю для сільського будинку культури в с. Бахмач. До речі, ця проблема існувала роками.


Так як здоров’я — це найбільша цінність, то головною метою діяльності в галузі охорони здоров’я громади є наближення кваліфікованих та якісних медичних послуг до населення.


Що ж зроблено в медичній сфері?

Комментарии

Комментарии для сайта Cackle

Читайте также

В тренде на этой неделе

Нове меню у школах: діти відмовляються їсти в їдальнях

У школах з'явилося нове меню: чому не всі задоволені новаціями та на що скаржаться

Загрузка...


Загрузка...
Новости последнего часа со всей страны в непрерывном режиме 24/7 — здесь и сейчас с возможностью самостоятельной быстрой публикации интересных "живых" материалов из Вашего города и региона. Все новости, как они есть — честно, оперативно, без купюр.News-Life — паблик новостей в календарном формате на основе технологичной новостной информационно-поисковой системы с элементами искусственного интеллекта, тематического отбора и возможностью мгновенной публикации авторского контента в режиме Free Public. News-Life — ваши новости сегодня и сейчас. Опубликовать свою новость в любом городе и регионе можно мгновенно — здесь.
© News-Life — оперативные новости с мест событий по всей Украине (ежеминутное обновление, авторский контент, мгновенная публикация) с архивом и поиском по городам и регионам при помощи современных инженерных решений и алгоритмов от NL, с использованием технологических элементов самообучающегося "искусственного интеллекта" при информационной ресурсной поддержке международной веб-группы 123ru.net в партнёрстве с сайтом SportsWeek.org и проектом News24.


Владимир Зеленский в Украине


Светские новостиСегодня в Украине


Другие новости дняВсе города России от А до Я